Apple Music Classical ay sonunda geliyor

Genel Mar 13, 2023 Yorum Yok
Kesimin ikinci Aka müzik oynatma servisi olan Apple Music, milyonlarca modüle konut sahipliği yapan bir kataloğa sahip. Yeniden de Apple klasik müzik cinsini bu kataloğun içerisinde kaybetmek istemedi ve farklı bir uygulama geliştirdi.

Apple Music Classical nedir?

Apple Music Classical uygulaması klasik müzik hayranlarına hitap ediyor. 2021 yılında satın alınan ve sonrasında kapatılan Primephonic müzik servisinin altyapısını kullanıyor. Apple toplamda 5 milyondan Çok klasik müzik kesimi sunuyor ve kütüphane Daimi yenilecek.

192 kHz/24 bit düzeyine kadar kayıpsız ses kalitesi, mekânsal sesi destekleyen yüzlerce modül, uygulamaya Özel binlerce klasik müzik albümü kullanıcılara sunulacak. Ayrıyeten bestekarların hayatı, çalışmalarının anlatımı ve farklı rehberler üzere yazılı içerikler de olacak.

Apple Music Classical uygulaması iOS 15.4 ve sonrası iPhone modelleri için 28 Mart tarihinde indirmeye sunulacak. Ön kayıtlar ise başladı. Android uygulaması daha sonra gelecek. Apple Music abonelerinin Öbür rastgele bir süreç yapmasına gerek yok.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir