Apple çok yakında yeni bir HomePod modeli tanıtabilir

Genel Oca 17, 2023 Yorum Yok
Akıllı konut eserlerine giriş yapmak isteyen Apple, geçtiğimiz yıllarda HomePod’u tanıtmıştı. HomePod, birçok açıdan kaliteli bir akıllı hoparlör olsa da firmanın Üzücü fiyatlandırması, eserin satışlarını başarısız kıldı ve firma 2021 yılında HomePod’u iptal etmek zorunda kaldı. Bu süreçte Apple, Müsait fiyatlı HomePod küçük ile başarılı olsa da firmanın hayranları, Özgün HomePod’un Geri dönmesini istiyordu. Görünüşe nazaran Apple, sonunda isteneni yapacak.

Orijinal HomePod Geri mi dönüyor?

Apple’a yakın kaynakları ile bilinen Mark Gurman, firmanın Fazla yakında yeni bir ‘’büyük’’ HomePod modeli tanıtacağını belirtti. Gurman, bu modelin ihtilal niteliğinde olmayacağı lakin daha uygun bir fiyata, yenilenmiş dokunmatik denetimlere ve Apple Watch serisinde kullanılan S8 çipine sahip olacağını belirtti. 

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo da Apple’ın 2023 yılının birinci çeyreğinde yeni bir HomePod modeli tanıtacağını belirtmişti. Bahsi geçen modelin ne Vakit tanıtılacağı bilinmiyor lakin muhtemelen birkaç ay içerisinde tanıtılmış olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir