Apple abarttı: iPhone 16 Ultra ayrı bir model olacak

Genel Şub 06, 2023 Yorum Yok
nihayet devirde Ultra isimlendirmesi taşınabilir Aygıt ekosisteminde sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Ultra akıllı telefonlar, Ultra akıllı saatler, Ultra dizüstü bilgisayarlar standart modellere nazaran biraz daha ekstra avantajlarla donatılarak geliyor.

iPhone 16 Ultra sesleri

Bu Yıl Apple’ın iPhone 15 Pro Max isimlendirmesini kaldıracağı ve yerine iPhone 15 Ultra ismini kullanacağı gündeme gelmişti. Böylelikle iPhone 15 Pro Max seriden biraz daha kendisini ayırmış olacaktı.

Gelecek Yıl ise iPhone 16 Ultra modelinin Fazla daha üst düzeyde farklı bir Aygıt olacağı belirtiliyor. Apple Watch Ultra örneğinde gördüğümüz üzere iPhone 16 Pro Max olağan yoluna devam ederken iPhone 16 Ultra daha farklı özellikler sunacak. Firma içerisinde bununla ilgili Fikir alışverişi yapıldığı lisana getiriliyor.

Örneğin daha süratli bir yonga seti, daha Aka bir ekran, Özel yazılım dayanağı, yeni bir tasarım, USB Tip-C girişi ve gelişmiş bölünmüş ekran üzere ekstralarla daha yüksek bir fiyat etiketi barındıracak. Bu haliyle en kıymetli iPhone modeli haline gelecek.

Henüz argüman etabında olduğu için bu türlü bir stratejinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği aşikâr değil. Ne Mevcut ki Apple Watch Ultra ve Apple Watch X argümanlarında olduğu üzere Apple Vakit vakit farklı tahliller ortaya koyabiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir