Amiral gemisi Xiaomi 13S Ultra için çıkış tarihi paylaşıldı

Genel Oca 10, 2023 Yorum Yok
Geçtiğimiz haftalarda Xiaomi 13 ailesini tanıtan Xiaomi, seriye amiral gemisi bir model daha ekleyecek. Bu bağlamda firma, Leica iştirakinin bir modülü olarak Xiaomi 13S Ultra modeli üzerinde hazırlıklarını sürdürüyor. Bugün paylaşılan sızıntılar, yaklaşan telefonun çıkış tarihini gün yüzüne çıkardı. 

Xiaomi 13S Ultra çıkış tarihi sızdırıldı

Bildirilenlere nazaran Xiaomi 13S Ultra, bu Yıl 27 Şubat ve 2 Mart tarihleri ortasında düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) tanıtılacak. Bununla Bir arada yeni amiral gemisi telefonun, Xiaomi 13 Pro’da karşımıza çıkan 1 inçlik anne sensörü korumasıve herkesi şaşırtacak yeni bir periskop kameraya konut sahipliği yapması bekleniyor. Bu dizayna ise 50MP çözünürlüğünde dört sensör eşlik edecek.

Esasen Xiaomi 12S Ultra’nın halefi olarak piyasaya sürülecek Xiaomi 13S Ultra, QHD+ ekran ve kaputun altında bir Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Yaklaşmakta olan telefon hakkında bildiklerimiz şu Lahza için bunlarla sonlu. Ancak önümüzdeki haftalarda ve MWC 2023’e yaklaştıkça, daha Çok detayın ortaya çıkacağını söyleyebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir