Amiral gemisi Moto Edge+ (2023) ufukta göründü: İşte özellikleri

Genel Mar 28, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarındaki çalışmalarına Lenovo çatısı altında devam eden Motorola, yakında Moto Edge 40 ailesini piyasaya sürecek. Lakin görünüşe nazaran şirket, Avrupa ve ABD pazarı için farklı modeller üzerinde çalışıyor. Bu bağlamda markanın bir sonraki amiral gemisi telefonu Moto Edge+ (2023) Google Play bilgi tabanında görünmeye başladı. 

Motorola Moto Edge+ özellikleri

Bildirilenlere nazaran Moto Edge+ Aralık ayında Çin’de piyasaya sürülen Moto X40’ın tekrar markalanmış bir sürümü olarak karşımıza çıkacak. Paylaşılan imgeler ise, yeni akıllı telefonun 12GB RAM ile eşleştirilen Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 platformundan Güç alacağını doğruluyor.

küçük bir hatırlatma ile 4nm teknolojisi ile üretilen Snapdragon 8 Gen 2, bir adet 3.19GHz ARM Cortex-X3, iki adet 2.8GHz ARM Cortex-A715, iki adet 2.8GHz ARM Cortex-A710 ve üç adet 2.0GHz ARM Cortex-A510 çekirdeklerine sahip. Grafik ünitesi tarafında ise işlemciye Ray Tracing teknolojisini destekleyen Adreno 740 eşlik ediyor.

Yakın vakitli sızıntılara nazaran Moto Edge+, ön tarafta FHD+ çözünürlüğe sahip AMOLED ekran ile desteklenecek. Ayrıyeten aygıtın Android 13 tabanlı MyUX ile kutudan çıkması bekleniyor. Bunun haricinde yeni amiral gemisi telefonun bütün detayları için bir müddet daha beklememiz gerekecek. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir