1Password, 2023’ün ilk büyük güncellemesini alıyor: İşte gelecek yenilikler

Genel Şub 01, 2023 Yorum Yok
Tanınan parola yöneticisi 1Password, nihayet Aka güncellemeyi 2022 yazında almıştı. Yeni arayüz ve daha Çok özelleştirme seçeneği ekleyen 1Password8, App Store’da farklı bir uygulama olarak yayınlanmıştı. Parola idaresi uygulaması yakında iOS için kapsamlı bir güncelleme daha alacak.

1Password, güncelleme ile kullanıcıların öğeler içinde alanları ve kısımları tekrar sıralamasına müsaade verecek. Kullanıcıların en Fazla istediği özelliklerden birisi (herhangi bir öğe listesinde arama yapabilme) 1Password 8 ile kaldırılmıştı. Şirket, bu özelliğin Geri geleceğini söyledi.

İlk kurulum süreci daha kolay olacak. Kimlik doğrulama tarafında da PIN kodu seçeneği geliyor. Kullanıcıların yetkisiz şahıslarca uygulamanın açılmasını önlemek için Face ID, Touch ID yahut PIN kodu ekleyebilecek. Kaydedilen öğeler için varsayılan kasa ayarlama seçeneği de geliyor.

Yeni 1Password8 güncellemesi ile istikbal öteki geliştirmeler ortasında; parolaları içe aktarma, kullanıcı ismi teklifleri, Emniyet anahtarlarıyla iki adımlı doğrulama, kasaya eklenecek öğeler öneren uygulama kataloğu, düzgünleştirilmiş VoiceOver var.

1Password, 14 gün ücretsiz Deneyim sürümüyle geliyor. Bu mühlet sonunda bir abonelik gerektiriyor. 1Password8, iOS ve watchOS için indirilebiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir