1 milyondan fazla oyuncu yeni DOOM ile tanışmayı bekliyor

Genel Mar 14, 2023 Yorum Yok
DOOM’un taşınabilir oyunu Aka bir kitlenin ilgisini çekmiş görünüyor. Bethesda’nın Android ve iOS taşınabilir platformlarına yönelik yeni projesi 21 Mart 2023‘te kullanıcılarla buluşacak. Çıkış tarihi için Geri sayım başlarken ön kayıt sayısı 1 milyon kullanıcı barajını aştı.

İzometrik nazar açısına sahip bir nişancı oyunu olan Mighty DOOM, animasyonlu DOOM cihanında geçiyor. Emeliniz iblislerle savaşmak ve evcil tavşanınız Daisy‘yi kurtarmak olacak. Bethesda’nın Ünlü Doom Slayer’a dayanan “minyatürleştirilmiş lakin kuvvetli bir karakter” olarak tanımladığı Mini Slayer rolünü üstleneceksiniz.

Tartışmalara yol açtı

Ön kayıt yaptıran oyuncular, Mighty Doom’da kullanılacak Nakit ünitesi olan 80 kristalin yanı Dizi silah ve ekipman da iç olmak üzere Türlü bonuslar kazanacaklar.

Şubat ayı sonunda duyurulan proje birtakım tartışmalara yol açtı. Oyuncuların bir kısmı stüdyonun bu formatla serinin Özgün kısımlarının tarzını mahvettiğini düşünüyor. Buna rağmen spin-off’un taşınabilir aygıtlarda yayınlanmasının oyuncuların seriye olan ilgisini artıracağı görüşünde olanlar da var.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir